1. W środę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji zakonników i zakonnic oraz o powołania do zakonów. W tym dniu składka na zakon sióstr karmelitanek w Przemyślu.
  2. W czwartek wspomnienie św. Błażeja. W tym dniu błogosławieństwo jabłek w Cisowcu i Mchawie.
  3. W sobotę wspomnienie św. Agaty i błogosławieństwo chleba, wody i soli. W tym też dniu nabożeństwo do św. Jana Pawła II o 17.00 w kościele parafialnym.
  4. W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. W związku    z wysoką liczbą zachorowań nie będę tradycyjnie odwiedzał chorych w domach. Jak ktoś koniecznie chce, abym przyjechał – niech zgłosi to do mnie telefonicznie.
  5. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o 17.00, w środę o 9.00 i 17.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek, w czwartek i sobotę o 16.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu i rozebranie szopki oraz dekoracji świątecznych w czwartek proszę Panie: w Mchawie – Liliana Chorzępa, Agnieszka Szeliga, Anna Szeliga, Lucyna Podgórska; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Turkosz

– wtorek o 17.00: + Wojciech

– środa o 9.00: + Irena Kliszcz – intencja od syna Tadeusza z rodziną

o 17.00: + Maria, + Stanisław Osękowscy

– czwartek o 17.00: +  Krystyna Burczak – intencja od wnuków

– piątek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Herbetko

– sobota o 17.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Jan Zabawski – intencja od sąsiadów Stemberskich

o 11.30: + Artur Mycio w 3 rocznicę śmierci

– środa o 16.00: + Maria Piekutowska

– piątek o 16.00: + Roman Kowalik – intencja od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lesku

– niedziela o 10.00: O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Tomasza Herbetko z okazji 80 Urodzin – intencja od dzieci z rodzinami

– wtorek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Swatów z Sanoka

– czwartek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od syna Marka z rodziną

– sobota o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od rodziny Maślanik

9. Wszystkim życzę smacznego obiadu, miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej w codziennych obowiązkach.