1. W kościele parafialnym nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy Świętej o 18.00, w niedziele po sumie.
  2. Nadal będą otwarte kościoły przez cały dzień, aby błagać Boga o ustanie pandemii.
  3. W środę wspomnienie liturgiczne NMP Fatimskiej; w czwartek święto św. Macieja Apostoła; w sobotę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  4. W kościele w Roztokach Dolnych ukończono konserwację ołtarza głównego. kosztowało to 7 500 zł. W niedalekiej przyszłości będą oddane do konserwacji ołtarz mszalny i ołtarze boczne.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00. W sobotę będzie to już Msza Święta niedzielna; w Roztokach Dolnych – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz         w niedzielę o 10.00;  w Cisowcu – w środę i sobotę o 17.00.
  6. Rocznice śmierci:

– w czwartek: 31 – śp. Wiktorii Mazurkiewicz

– w sobotę: 19 – śp. Dariusza Gawłowskiego

8 – śp. Anny Osękowskiej

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Krystyna Kuzio, Beata Siekaniec, Wioletta Siekaniec; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawkę.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00:

– wtorek o 18.00:

– środa o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– czwartek o 18.00: + Honorata, + Tomasz Pietrów

– piątek o 18.00: + Zofia Mazurkiewicz

– sobota o 18.00: + Anna Osękowska w 8 rocznicę śmierci

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Dariusz, + Julian, + Eugeniusz Gawłowscy

Roztoki Dolne:

– wtorek o 17.00:

– czwartek o 17.00: + Jadwiga Karpińska

– niedziela o 10.00: + Rozalia, + Michał, + Kazimierz Kaczmar

Cisowiec:

– środa o 17.00: W intencji Róży MB Fatimskiej

– sobota o 17.00: W intencji mieszkańców .

14. Wszystkim życzę miłej niedzieli, zdrowia, pokoju ducha i błogosławionego tygodnia.