1. Jutro święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  2. W piątek rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Jamrozka, a w sobotę rocznica ingresu abpa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w niedziele po sumie i w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek i środę o 19.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc. O wykoszenie trawy na cmentarzu proszę Panów: Marian Podgórski, Wojciech Gawłowski, Grzegorz Worona, Władysław Wozderewicz, Józef Mamrot, Waldemar Stach, Zdzisław Herbetko, Bronisław Barański, Józef Zabawski, Czesław Gawłowski, Jerzy Gaber, Janusz Maciosz, Rafał Baryła, Jan Baryła, Radosław Gawłowski; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Anieli i Antoniego Osękowskich

– wtorek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Bronisławy i Stanisława Siekaniec

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od siostry Anieli z mężem

– piątek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Bronisławy i Stanisława Siekaniec

– niedziela o 8.00: + Katarzyna, + Piotr, + Ryszard Podgórscy

o 11.30: + Katarzyna Pelc – intencja od Renaty i Leszka Przybyłowskich

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Józefa Skowrońska – intencja od syna Zenona z rodziną

– środa o 19.00: + Stefan Masłyk – intencja od córki Ani z rodziną

– środa o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od córki Stanisławy z mężem

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od rodziny Owsianik z pracownikami Hurtowni

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Franka i Tymka

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Zbigniewa Prystasz z rodziną

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od mieszkańców Cisowca

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od mieszkańców Cisowca

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.