1. Jutro święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe; w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele w parafii po sumie,  w Roztokach Dolnych po Mszy św., w Cisowcu 20 minut przed Mszą św.
  3. W czwartek w naszej parafii Dzień OSP. O 16.40 będzie nabożeństwo majowe, a o 17.00 Msza św. w intencji Panów z OSP i ich rodzin. W czwartek też przypada rocznica sakry, biskupa Krzysztofa Chudzio.
  4. W czwartek o 15.30 spowiedź dla dzieci z klasy III i IV.
  5. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak                 w niedzielę. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę o 18.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym połączone z majówką.
  7. W niedzielę w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej        i rocznica I Komunii Świętej na sumie. Ze względu na I Komunię Świętą zmiana tajemnic w piątek po sumie.
  8. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek, wtorek i środę o 18.00,    w czwartek o 17.00, w piątek o 8.00 i 11.30, w sobotę o 18.00;          w Roztokach Dolnych w poniedziałek i w środę o 17.00, w piątek   o 10.00; w Cisowcu we wtorek i w sobotę o 17.00; W piątek zapraszam do kościoła parafialnego.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Sylwia Siekaniec, Małgorzata Kaczmar; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Mirosława Komada z rodziną

– wtorek o 18.00: + Aniela Chomycz            – intencja od córki Katarzyny

– środa o 18.00: + Antoni Osękowski – intencja od rodziny Baryła

– czwartek o 17.00: W intencji Panów z OSP i ich rodzin

– piątek o 8.00: + Lucyna Borowy – intencja od kuzynki Elżbiety z rodziną

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Marii i Józefa Pietrów

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Bernadety i Roberta Osękowskich

o 11.30: W intencji dzieci z klasy III i IV oraz ich rodziców

– poniedziałek o 17.00: + Stanisława Cynar

– środa o 17.00: + Anna, + Michał Kaczmar

– piątek o 10.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– niedziela o 10.00: + Bolesław Kaczmar

– wtorek o 17.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Zofii i Stanisława Gierula

– sobota o 17.00: + Magdalena, + Wojciech Bober – intencja od córki Marii Potoczny

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.