1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej   i rocznica Pierwszej Komunii Świętej na sumie w kościele parafialnym. Dzieci komunijne będą przeżywały swój Biały Tydzień.
  2. W poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława, biskupa  i męczennika, patrona Polski. W Cisnej – suma odpustowa o 18.00. Jest to też dzień imienin bpa Stanisława Jamrozka.
  3. W środę dzieci pierwszokomunijne i przeżywające rocznicę             I Komunii Św. udadzą się do Terliczki koło Rzeszowa do sanktuarium św. O. Pio i na trampoliny w Rzeszowie. Wyjazd o 8.15, powrót ok. 17.00-18.00. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej w parafii.
  4. W środę, 10 maja, spotkanie rodziców ósmoklasistów w kościele    w Baligrodzie o godz. 18.45 w sprawie organizacyjnej odnośnie bierzmowania.
  5. Boże Ciało w tym roku przypada 8 czerwca, ale już dziś ogłaszam, że Msza Święta będzie w Cisowcu u Państwa Krystyny i Marka Kowalskich, a ołtarze kolejno: u Pani Sołtys Krystyny Kowalskiej, u Pana Aleksandra Stemberskiego, u Państwa Angeliki i Marka Hyleńskich oraz ostatni ołtarz przy kaplicy Boga Ojca.
  6. W sobotę wspomnienie NMP Fatimskiej.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00, wtorek, czwartek i piątek o 18.00 oraz w Kaplicy Boga Ojca w czwartek o 19.00 ; w Roztokach Dolnych –   w piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek  o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Liliana Chorzępa, Agnieszka Szeliga, Anna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od syna Bronisława

– wtorek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od Stanisława Marczyka z żoną

– czwartek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Barbary Koza

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 8.00: + Maria Bończak – intencja od rodziny Dolińskich

o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz

Kaplica Boga Ojca

– czwartek o 19.00: + Czesława, + Władysław, + Jerzy Szybowscy

– piątek o 17.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Anny i Józefa Choma z rodziną

– niedziela o 10.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Czesławy Ziatek z rodziną z Zahoczewia

– wtorek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Małgorzaty i Jana Zięba

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od żony Mieczysławy

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.