1.  Jutro przypada święto św. Marka, Ewangelisty; zaś w piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  2.  We wtorek i w środę odbędzie się próba dzieci z klasy III i IV przed uroczystością I Komunii Świętej i rocznicą I Komunii Świętej o godz. 16.45.
  3.  W piątek w naszej parafii będzie spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz dzieci świętujących w tym roku rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź będzie od 16.00 do 17.00.
  4. W najbliższą niedzielę – Uroczystość I Komunii Świętej połączona z rocznicą I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 11.30.
  5. W przyszłą niedzielę początek nabożeństw majowych. „Majówki” w kościele parafialnym będą w niedziele po sumie i w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  6. Ze względu na Uroczystość I Komunii Świętej zmiana tajemnic różańcowych będzie w drugą niedzielę maja – 8 maja.
  7.  Ogłoszenie Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej: Zapraszamy rodziców dzieci urodzonych w 2011 roku bądź w 2012 roku w celu zapisania dziecka do Oddziału Przedszkolnego przy Niepublicznej Szkole Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Mchawie, w dniu 25 kwietnia 2016 r. o godzinie 17.00 lub w innym dniu kwietnia w godzinach od 8.00 do 13.00. Zapraszamy też rodziców w celu zapisania dziecka do pierwszej klasy w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Mchawie. Przy zapisywaniu wymagany jest PESEL dziecka.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; w Roztokach Dolnych: w przyszłą niedzielę o 9.45; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Bronisław Szeliga, Marian Podgórski, Wojciech Gawłowski; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc i Stanisława Sawka.
  10. W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 19 rocznica ślubu Urszuli i Grzegorza Głowa
    oraz ich rodziców
    Roztoki D. o 9.45: + Jan Kaczmar
  12.  Naszą modlitwą i życzliwością otaczamy solenizantów i jubilatów
    tygodnia. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.