1. Dzisiaj przez zakup jakiegoś stroika czy ozdoby świątecznej wspieramy naszą szkołę podstawową w Mchawie.
  2. Zgodnie z polską tradycją od dzisiejszej niedzieli zasłonięte są krzyże w kościele do liturgii Wielkiego Piątku.
  3. W tym tygodniu będzie tylko jedna droga krzyżowa ogólnoparafialna w terenie. Rozpocznie się ona w piątek Mszą Świętą w Mchawie o 17.00 i udamy się w kierunku „Mchawki”. Stacje drogi krzyżowej będą kolejno: przy krzyżu misyjnym,         k. P. Stanisławy Pikuła, przy budującym się domu P. Kornelii         i Dawida Siekaniec, k. P. Teresy i Józefa Zabawskich, k. kapliczki, naprzeciw P. Alicji Gawłowskiej, k. P. Władysława Wozderewicza,   k. P. Kazimiery i Wojciecha Gawłowskich, k. P. Eugenii i Mariana Podgórskich, k. P. Eugenii i Bronisława Szeliga, k. P. Józefy i Bronisława Wołoszyn, k. P. Agnieszki Owsianik, k. P. Kazimiery i Ryszarda Kochan, k. P. Elżbiety i Józefa Pelc. W każdym miejscu proszę umieścić zwykły krzyż nawet z patyków.
  4. W piątek też odwiedzę chorych z komunią świętą wielkanocną –  od g. 9.30.
  5. W sobotę w kościele parafialnym nabożeństwo do św. Jana Pawła II w przededniu jego 18 rocznicy śmierci o g. 18.30.
  6. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Miłosz Manowski ze Szczawnicy i Edyta Dereń z Roztok Dolnych         – zapowiedź II.
  8. Spowiedź w naszej parafii w sobotę: w Mchawie od 10.30 do 12.00, w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  9. Ze względu na rozpoczynające się już spowiedzi w dekanacie Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 18.00,        w piątek o 17.00 oraz w sobotę o 18.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00 i w środę o 18.00; w Cisowcu – we wtorek o 18.00, w sobotę o 17.30.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Kurek, Monika Mordarska, Joanna Urban; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.

– poniedziałek o 18.00: + Jerzy Presz – intencja od Adrianny z rodziną

– piątek o 17.00: + Zofia Stemberska – intencja od wnuczki Joanny z rodziną

– sobota o 18.30: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Stanisława, + Michał, + Zbigniew Rochacz

o 11.30: + Rozalia, + Piotr Siekaniec

– poniedziałek o 17.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Czesławy i Jana Kaczmar

– środa o 18.00: + Jan Kaczmar

– niedziela o 10.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Łucji i Stanisława Chomycz

– wtorek o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od Lucyny Masłyk z rodziną

– sobota o 17.30: + Stefan Masłyk – intencja od Rafała Masłyk z rodziną

12. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia i dobrze przeżytej spowiedzi świątecznej.