1. Dziś Gorzkie Żale po sumie; Droga Krzyżowa w piątek  w  Roztokach Dolnych o 16.30, w Mchawie o 18.00, w Cisowcu w czwartek o 17.00.
  2. Nadal codziennie od rana do wieczora będą otwarte kościoły      w Mchawie i Roztokach Dolnych. Przychodźmy na rozmowę      z Bogiem prosząc Go o ustanie pandemii. Módlmy się też w tej intencji całymi rodzinami w domach. Przeżywajcie nabożeństwa wielkopostne w łączności z mediami.
  3. W tym roku nie będzie organizowanych spowiedzi przedświątecznych w parafiach. Ze spowiedzi można skorzystać w dni powszednie. Najpierw należy telefonicznie się umówić na spowiedź. (Tel. 601 096 002)
  4. W sobotę o 18.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i Msza Święta niedzielna. W czwartek mija 15 rocznica śmierci  św. Jana Pawła II.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej. W kwietniu zmiany tajemnic różańcowych nie będzie.
  6. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której bardzo proszę składać dowolne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Lutostański z Birmingham i Joanna Kowalska z Cisowca – zapowiedź I oraz Ireneusz Kowalewski z Kielczawy i Jolanta Głasek z Łomianek – zapowiedź I.
  9. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 18.00. W sobotę będzie to już Msza Święta niedzielna; w Roztokach Dolnych – w piątek   o 16.30;  w Cisowcu – w czwartek i w sobotę o 17.00.
  10. Rocznice śmierci:

– w piątek: 15 – śp. Marii Kaczmar

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galanta.

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Piotr Podgórski

– intencja od córki Stanisławy z rodziną

– wtorek o 18.00: + Piotr Podgórski

– intencja od córki Krystyny z rodziną

– środa o 18.00: + Antonina Podgórska

– piątek o 18.00: + Anna, + Ignacy Bończak

– sobota o18.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Rozalia, + Piotr Siekaniec

o 11.30: W intencji osób należących do Róż Różańcowych

Roztoki Dolne:

— piątek o 16.30: O ustanie epidemii

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał Kaczmar

Cisowiec:

– czwartek o 17.00: O ustanie pandemii

– sobota o 17.00: Za parafian

1.  Wszystkim życzę zdrowia i opieki Bożej Opatrzności.