1. Jutro we wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Módlmy się w tym dniu za wszystkich chorych i cierpiących.
  2. W czwartek Święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy oraz wspomnienie św. Walentego. Odpust w Hoczwi o 11.00.
  3. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  5. Rocznice śmierci:

w środę: 30 – śp. Franciszki Skowrońskiej

w piątek: 13 – śp. Wilhelma Hyleńskiego

w sobotę: 8 – śp. Piotra Stemberskiego

w niedzielę: 13 – śp. Tadeusza kalety

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Renata Przybyłowska, Liliana Chorzępa, Małgorzata Urban; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejkę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od syna Stanisława

– wtorek o 17.00: + Stanisław Zięba

– środa o 17.00: + Jan Hyleński

– czwartek o 17.00: + Wilhelm Hyleński w 13 rocznicę śmierci

– piątek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od córki Iwony z rodziną

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Bronisław Barański

– intencja od Krystyny  i Piotra Wilczyńskich oraz od Władysława Kochanowskiego

– poniedziałek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Alicji i Grzegorza Choma

– czwartek o 16.00: + Stanisław Osękowski w 20 rocznicę śmierci

– piątek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Doroty i Józefa Dereń

– niedziela o 10.00: O Boże błogosławieństwo dla Sylwii Dereń z okazji 18 Urodzin

– sobota o 17.00: + Aleksander Sarnet – intencja od wnuka Arkadiusza

1. W tym tygodniu zmarł Artur Mycio w wieku 35 lat. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.