1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty i błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  3. W przyszłą niedzielę wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Na każdej Mszy świętej zamiast kazania, po Ewangelii będą modlitwy za chorych i udzielenie sakramentu namaszczenia chorych ludziom chorym i starszym.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę i czwartek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu w sobotę o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Drzazga, Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Romana i Gabrieli z rodziną

– środa o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od OSP Michniowiec-Bystre

– czwartek o 17.00: + Antoni Osękowski – intencja od Zbigniewa Pikuły z rodziną

– niedziela o 8.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii i Bronisława Barańskich z okazji 50 rocznicy ślubu

o 11.30: Za parafian

– poniedziałek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Katarzyny i Tomasza Raczkowskich

– wtorek o 16.00: + Zofia, + Piotr Stemberscy – intencja od Czesławy Kaczmar z rodziną

– środa o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Anny i Zbigniewa Bończak

– czwartek o 16.00: + Kazimiera, + Alojzy Sowa – intencja od szwagierki

– piątek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od pracowników „Słodkiego Domku”

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– sobota o 16.00: + bp Ryszard Karpiński – intencja od mieszkańców Cisowca

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli, smacznych pączków w Tłusty Czwartek i opieki Bożej w nowym tygodniu.