1. W piątek przypada Światowy Dzień Chorego z okazji wspomnienia NMP z Lourdes. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się w intencji chorych.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek i czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Marzena Smyk, Irena Pawłowska, Bożena Bober; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 17.00: + Krystyna Burczak – intencja od wnuków

– wtorek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od córki Barbary z mężem i dziećmi

– środa o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od syna Zygmunta z rodziną

– czwartek o 17.00: +  Irena Kliszcz – intencja od Krystyny i Józefa Skowrońskich

– piątek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Rudy

– niedziela o 8.00: + Irena Kliszcz – intencja od Czesławy i Bogdana Drzazga

o 11.30: + Wilhelm Hyleński w 16 rocznicę śmierci,  + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– piątek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Nowosiółkach z Zarządem Stowarzyszenia „Nasze Dzieci”

– niedziela o 10.00: O Boże błogosławieństwo dla sióstr z Róży MBNP

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od syna Marka z rodziną

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od rodziny Dziepak z Brzozowa

– sobota o 16.00: + Krystyna Burczak – intencja od wnuków

5. Wszystkim życzę smacznego obiadu, miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej w codziennych obowiązkach.