1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Dlatego po Mszy Świętej udamy się z procesją, w czasie której będziemy się modlić o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli. W poniedziałek udamy się do krzyża na wiosce, we wtorek do kapliczki na „Mchawce”. W Roztokach Dolnych w poniedziałek i wtorek będziemy się modlić przy krzyżu misyjnym.
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych, które w dni powszednie są po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele po sumie.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby kościoła parafialnego.
  4. W czwartek wspomnienie NMP Fatimskiej, w piątek święto        św. Macieja Apostoła.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Odpust w Górzance.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobotę o 18.00 (to Msza Święta niedzielna); w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek o 16.30 oraz   w czwartek i piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– wtorek o 18.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– czwartek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– piątek o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od pracowników firmy TRANS STEYR

– sobota o 18.00: + Edward Karpiński – intencja od Ewy i Czesława Osękowskich

– niedziela o 8.00:  + Roman Szwyd – gregorianka

o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz

– poniedziałek o 16.30: + Kazimiera Sowa – intencja od SS. Dominikanek z Białej Wyżnej

– wtorek o 16.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Kaczmar

– czwartek o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– piątek o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

– niedziela o 10.00: + Kazimiera Sowa  – intencja od Franciszka Dziubak

– sobota o 17.00: + Roman Szwyd – gregorianka

9. Wszystkim życzę smacznego obiadu, miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.