1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Nabożeństwo błagalne o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli będzie: w Mchawie przy krzyżu misyjnym w poniedziałek i wtorek oraz w środę w kaplicy Boga Ojca;           w Roztokach Dolnych przy krzyżu misyjnym w poniedziałek;       w Cisowcu przy krzyżu misyjnym we wtorek.
  2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.
  3. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego połączone z nabożeństwem majowym.
  4. W sobotę 10 rocznica święceń biskupich bpa Stanisława Jamrozka.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.
  6. Kandydaci do bierzmowania będą przeżywać Triduum przed bierzmowaniem: w czwartek o 19.00 w kaplicy Boga Ojca odnowią przyrzeczenia abstynenckie, w piątek w kaplicy Boga Ojca o 18.00 otrzymają krzyże i w sobotę w Baligrodzie o 17.00 będą mogli skorzystać z sakramentu pokuty i będzie próba.
  7. W terminie 19 maja, g. 17.00 do 21 maja, g. 14.00 w domu rekolekcyjnym w Rzepedzi odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla myślących o zawarciu małżeństwa. Cena kosztów to 250 zł od osoby (w tym noclegi i wyżywienie).
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środa i czwartek o 18.00 oraz w Kaplicy Boga Ojca w środę, czwartek o 19.00 i w piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych –    w poniedziałek i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Podgórska, Marzena Smyk, Irena Pawłowska; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant. W sobotę sprzątający usuną figurę Zmartwychwstałego.

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Krystyny i Edwarda Kuzio

– wtorek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od córki Grażyny z mężem

– środa o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– czwartek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Barbary i Jana Kaleta z rodziną

– niedziela o 8.00: + Julian, + Eugeniusz, + Dariusz Gawłowscy

o 11.30: + Zofia Stemberska – intencja od Jadwigi i Lecha Dróżdż z rodziną

Kaplica Boga Ojca

– środa o 19.00: + Maria, + Józef, + Wilhelm, + Czesław Olszaniccy

– czwartek o 19.00: O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla uczniów klasy VIII przed egzaminami ósmoklasisty

– piątek o 18.00: + Dariusz Przysiecki

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od córki Stanisławy z rodziną

– piątek o 17.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Pana Organisty Edwarda Kuzio z żoną

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od córki Celiny z rodziną

– wtorek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Bogusławy Hyleńskiej

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od córki Beaty z rodziną

– sobota o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od Ireny Osękowskiej i Józefa Wichryka

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.