1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. W poniedziałek będą one przy krzyżu misyjnym w Mchawie, we wtorek przy krzyżu misyjnym w Cisowcu i w środę przy krzyżu misyjnym w Roztokach Dolnych.
  2. We wtorek, środę i czwartek ósmoklasiści piszą egzamin. Pamiętajmy o nich w tych dniach w naszych modlitwach.
  3. W czwartek Dzień Matki. Wszystkim mamom życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa, a zmarłe polecamy Bożemu miłosierdziu.
  4. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej archidiecezji święcenia diakonatu.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek o 19.00;      w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Agnieszka Owsianik, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Teresy i Jana Herbetko

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od wnuczki Beaty z rodziną

– środa o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Agnieszki i Marcina Szeliga

– czwartek o 18.00: + Rozalia Owsianik, + Weronika Wilk

– piątek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Martyny i Radosława Bujnowicz

– niedziela o 8.00: + Aniela, + Józef Gawłowscy, + Janina, + Stefan Guza

o 11.30: + Irena Kliszcz – intencja od Agnieszki i Marcina Szeliga

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Józefa Skowrońska – intencja od syna Józefa z rodziną

– środa o 17.00: + Henryk Burczak – intencja od córki Małgorzaty z mężem

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Barbary i Janusza Sadowskich

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marka  z okazji 60 Urodzin

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Marcina i Marii Gniadek z rodziną

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od KGW w Cisowcu

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od KGW w Cisowcu

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.