1. Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Po raz pierwszy Pana Jezusa przyjmą do swego serca dzieci z klasy III; Przemek Barański, Mikołaj Gawłowski, Szymon Gawłowski, Diana Herbetko, Filip Kaczmar, Krystian Raczkowski.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę – dni modlitw o urodzaje. Ze względu na Biały Tydzień dzieci pierwszokomunijnych  o urodzaje będziemy się modlili przy krzyżu misyjnym.
  3. We wtorek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka. W tym też dniu odpust w Cisnej o 18.00.
  4. W piątek z dziećmi ze szkoły wyruszamy na wycieczkę do Sandomierza. Wyjazd sprzed szkoły o 5.00 rano.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień też na sumę zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania. Otrzymają oni krzyże.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę i czwartek o 18.00, we wtorek o 17.00; w Roztokach Dolnych –  w poniedziałek i środę o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  7. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar i Irena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma i Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.
  8. Rocznice ślubu:

– w piątek: 5 – Angeliny i Daniela Skowrońskich

Rocznice śmierci:

– we wtorek: 13 – śp. Piotra Owsianika

1.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00:

– wtorek o 17.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Anieli Banach z rodziną ze Starej Wsi

k. Limanowej

– środa o 18.00: + Józefa, + Józef Mazurkiewicz

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Joanny i Grzegorza Podgórskich

– niedziela o 8.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Czesławy i Józefa Mamrot

o 11.30: + Jan Hyleński- intencja od mamy Agnieszki

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Urszuli i Mariana Pankiewicz

– środa o 17.00:

– niedziela o 10.00: + Helena Skowronek

– sobota o 18.00: W intencji dzieci pierwszokomunijnych

1. Pan Jezus nazywa nas swoimi przyjaciółmi. Jest to dla nas wielki zaszczyt. Dumni z tego, kim jesteśmy dla Chrystusa, i pewni Jego wsparcia głośmy, że warto nawzajem się miłować.