1. Dziś zamiast kazania będą modlitwy za chorych i będzie udzielany sakrament namaszczenia.
  2. We wtorek, 14 lutego święto świętych Cyryla i Metodego oraz wspomnienie św. Walentego. Suma odpustowa ku czci św. Walentego w Hoczwi o 11.00.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek, czwartek i w  sobotę o 16.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Czesława Baryła, Magdalena Baryła, Kamila Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od siostry Stanisławy i Gerarda z Włoch z rodziną

– środa o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Grażyny i Stanisława Roś

– piątek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: + Wanda Mycio – intencja od współpracowników i podopiecznych CARITAS w Myczkowcach

o 11.30: + Maria Osękowska

– piątek o 16.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od mieszkańców Roztok Dolnych i Kielczawy

– niedziela o 10.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od mieszkańców Roztok Dolnych i Kielczawy

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Marii Janusz z rodziną

– czwartek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Anety i Krzysztofa Janusz

– sobota o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Wiesławy i Andrzeja Jarema

6. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz smacznych pączków w Tłusty Czwartek.