1. Jutro Święto świętych Cyryla i Metodego oraz św. Walentego. Odpust ku czci św. Walentego w Hoczwi – suma o 11.00.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 16.00;     w Cisowcu –  we wtorek i czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Ewa Mołczan, Grażyna Zięba, Magdalena Drzazga; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Grzegorza Gawłowskiego

– wtorek o 17.00: + Krystyna Burczak – intencja od wnuków

– środa o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Ignacego Suchowieckiego z żoną

– czwartek o 17.00: +  Kamilek Mazurkiewicz

– piątek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Renaty Wajda z rodziną

– niedziela o 8.00: + Jan Zabawski – intencja od swatów Nawracaj

o 11.30: + Piotr Podgórski w 2 rocznicę śmierci + Katarzyna + Ryszard – intencja od córki Danuty z rodziną

– środa o 16.00:  + Piotr Stemberski

– piątek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Nowosiółkach z Zarządem Stowarzyszenia „Nasze Dzieci”

– niedziela o 10.00: Za zmarłych z rodziny Gawłowskich i Raczkowskich – intencja od Anny Różyckiej z USA

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Mieczysławy Janusz z mężem i od rodziny Tyrpak

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Stanisławy i Jana Sokół

– sobota o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Janka Puzio z rodziną

5. Wszystkim życzę smacznego obiadu, miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej w codziennych obowiązkach.