1. Dziś w naszej archidiecezji święcenia diakonatu przyjmie 4 kleryków, a w sobotę 6 diakonów przyjmie święcenia kapłańskie.
  2. W poniedziałek wspomnienie NMP Fatimskiej, we wtorek święto    św. Macieja, w czwartek święto św. Andrzeja Boboli.
  3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Okres Komunii Wielkanocnej trwa do 26 maja.
  4. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Piechnik ze Średniej Wsi i Patrycja Mazurkiewicz z Mchawy – zapowiedź II.
  5. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek, wtorek, środę i piątek     o 18.00 oraz w kaplicy Boga Ojca w piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek, wtorek i w środę o 17.00; w Cisowcu:     w czwartek o 16.30 i w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Agnieszka Owsianik, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.
  7. Zbliża się Boże Ciało. Msza św. w tym roku koło Państwa Zofii          i Tadeusza Siekaniec. Ołtarze: I – koło P. Kazimiery i Ryszarda Kochan (pomogą mieszkańcy „Mchawki”), II – koło P. Eugenii            i Mariana Podgórskich (pomogą mieszkańcy wioski), III – koło         P. Teresy i Józefa Zabawskich (pomogą mieszkańcy „Centrum”),       IV – koło kościoła (przygotują mieszkańcy „Pogranicza”                     i „Chałupek”).
  8. W sezonie grzewczym 2023/2024 (od 12 listopada 2023 do 10 kwietnia 2024)  w kościele parafialnym za gaz zapłaciliśmy       13 115 zł. Państwo złożyliście na ten cel 19 300 zł. Zostało nam       6 185 zł. Pieniądze te mamy na opłaty za gaz w przyszłym sezonie, bo jak wiemy ceny pójdą w górę. Bóg zapłać za ofiarność!

– poniedziałek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 18.00: + Antoni Osękowski – intencja od Bronisławy i Stanisława Siekaniec

– środa o 18.00: + Zofia Mazurkiewicz

– piątek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Róży św. Floriana

Kaplica Boga Ojca

– piątek o 19.00: + Anna Wronowska

– poniedziałek o 17.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od córki Janiny z rodziną

– wtorek o 17.00: + Michał, + Rozalia, + Michał Kaczmar

– środa o 17.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od wnuczki

– niedziela o 10.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Alicji Groń z rodziną

– czwartek o 16.30: + Lucyna Borowy – intencja od kuzyna Janusza z rodziną

– sobota o 18.00: + Stefan Masłyk

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.