1. W środę Środa Popielcowa – rozpoczyna się Wielki Post. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz post ilościowy. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 15.45.
  2. Od środy do niedzieli przypadają Kwartalne Dni Modlitwy o ducha pokuty.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Mchawie – w piątki o 17.30;     w Roztokach Dolnych – w piątki o 16.00; w Cisowcu w czwartki o 16.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Mchawie w niedziele po sumie, w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00, w Cisowcu w soboty przed Mszą Świętą. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 17.00, w środę o 9.00 i 17.00, w czwartek o 17.00, w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w środę o 15.45, w piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek o 18.00, w czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Siekaniec      z Mchawy i Sylwia Karaszewska z Ryszkowej Woli – zapowiedź I.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Angelika Hyleńska ; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Renaty i Witolda Mazurkiewicz

– wtorek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od siostrzenicy Gizeli z rodziną

– środa o 9.00: + Wanda Mycio – intencja od Barbary i Zbigniewa Osieckich z rodziną

o 17.00: + Władysław Owsianik w 5 rocznicę śmierci

– czwartek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od rodziny Prystasz: Andrzej, Zbigniew, Krzysztof, Bogusław, Daniel z rodzinami

– piątek o 17.30: + Wanda Mycio – intencja od Dyrekcji i Pracowników Technikum Leśnego w Lesku

– niedziela o 8.00: + Jerzy Presz – intencja od Haliny i Tadeusza Miller

o 11.30: + Wanda Mycio – intencja od koleżanek i kolegów Wiesi z Delikatesy Centrum w Baligrodzie

– środa o 15.45: + Mikołaj Pietrów – intencja od Alicji i Stanisława Pietrów

– piątek o 16.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od mieszkańców Roztok Dolnych i Kielczawy

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od syna Ryszarda z żoną

– wtorek o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od rodziny Prystasz z Baligrodu

– czwartek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od rodziny Leicht

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od rodziny Zabawskich

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.