1. We wtorek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. W tym dniu modlimy się w intencji Ojca Świętego.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek i czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Renata Mazurkiewicz, Joanna Mordarska, Monika Żaba; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Worona

– wtorek o 17.00: + Władysław Owsianik w 4 rocznicę śmierci

– środa o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– czwartek o 17.00: +  Irena Kliszcz – intencja od Anny Szeliga

– piątek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Joanny i Grzegorza Podgórskich

– niedziela o 8.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Teterów

o 11.30: + Irena Kliszcz – intencja od sióstr z Róży MB Bolesnej

– piątek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Nowosiółkach z Zarządem Stowarzyszenia „Nasze Dzieci”

– niedziela o 10.00: Za parafian

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Elżbiety, Grzegorza, Damiana Kozłowskich

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Artura i Agnieszki Bober z rodziną

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Artura i Agnieszki Bober z rodziną

5. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w tygodniu oraz smacznych pączków w Tłusty Czwartek.