1. W środę Środa Popielcowa – rozpoczyna się Wielki Post. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia i post ilościowy, czyli 3 posiłki w ciągu dnia, który obowiązuje tych, którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60 roku życia. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 17.00; w Roztokach Dolnych o 16.00.
  2. Od środy do niedzieli wypadają Kwartalne Dni Modlitwy o ducha pokuty.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w Cisowcu w czwartek o 16.00; w Roztokach Dolnych w piątek o 16.00; w Mchawie w piątek o 17.30.
  4. Gorzkie Żale: w Mchawie po sumie; w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00; w Cisowcu w soboty przed Mszą Świętą.
  5. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.30.
  7. W sobotę w kościele parafialnym o godz. 17.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  9. We wtorek przypada Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych,   a w piątek Święto św. Kazimierza, królewicza.
  10. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 17.00, w środę o 9.00 i 17.00, w czwartek i piątek o 17.30, w sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek, w czwartek i w sobotę o 16.00.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Krystyna Kuzio, Beata Siekaniec, Kornelia Siekaniec; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Mazurek

– wtorek o 17.00: + Władysław Owsianik – intencja od Ewy i Ryszarda Mołczan

– środa o 9.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Gondek

o 17.00: + Irena Kliszcz – intencja od sióstr z Róży MB Bolesnej