1. Dzisiejszą I niedzielą Adwentu rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny. Hasłem nowego roku liturgicznego są słowa: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. Zapraszam do udziału w Roratach, które w kościele parafialnym będą  w dni powszednie o 16.00, a w Roztokach Dolnych  w poniedziałki i piątki o 15.00.
  2. W poniedziałek Święto św. Andrzeja Apostoła; w środę wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego; w czwartek  św. Franciszka Ksawerego; w piątek św. Barbary; w przyszłą niedzielę św. Mikołaja.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną są na razie zawieszone.
  4. W sobotę o 17.00 w kościele parafialnym nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i następnie Msza Święta niedzielna.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 16.00 i po Mszy wypominki oraz w sobotę Msza niedzielna o 17.00 ; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek    i piątek o 15.00 i po Mszy wypominki; w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  7. Są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł i opłatki za dowolną ofiarę. Kalendarze parafialne będą w połowie grudnia.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Anna Szeliga, Lucyna Podgórska, Marzena Smyk; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– poniedziałek o 16.00: + Aniela Gawłowska  – intencja od Mariana z rodziną

– wtorek o 16.00: + Józef Koza – intencja od rodziny Smolińskich

– środa o 16.00: + Maria Osękowska

– czwartek o 16.00: + Aniela Gawłowska

– intencja od pracowników UG i GOPS w Baligrodzie

– piątek o 16.00: + Józef Koza  – intencja od rodziny Smolińskich

– sobota o 17.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Aniela Gawłowska

– intencja od Eugenii i Bronisława Szeliga

o 11.30: + Mikołaj Diaczek

– poniedziałek o 15.00: + Irena Sitko  – intencja od  Marii i Edwarda Pelc

– piątek o 15.00: + Kazimiera Sowa

– intencja od Ireneusza Kowalewskiego z żoną i rodziną

– niedziela o 10.00: + Kazimiera Sowa

– intencja od syna Wieśka z żoną Mirką

– sobota o 16.00: Za zmarłych

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

oraz owocnego przeżywania czasu Adwentu.