1. Od dziś przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia.
  2. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.
  3. W sobotę przypada rocznica świeceń biskupich, a w niedzielę dzień imienin ks. Arcybiskupa Adama Szala. Polecajmy jego osobę naszym modlitwom.
  4. W następną niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowajmy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, mimo tego, że nie jest ona obowiązkowa. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech nie braknie tego wieczoru życzliwości, miłości, wspólnej modlitwy i śpiewania kolęd. Pasterka w Roztokach Dolnych o 22.30, w Mchawie o północy.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –w niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych –    w niedzielę o 10.00; w Cisowcu –   w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  i o pomoc w przygotowaniu szopki oraz ubranie choinek proszę: w Mchawie – Czesława Drzazga, Bronisław Zięba, Aleksandra Owsianik, Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz, Elżbieta Osękowska, Krystyna Kuzio, Beata Siekaniec. Proszę o przybycie do kościoła w sobotę na godzinę 8.00. Z tych domów proszę też      o przybycie panów; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba, Zofia Syma, Alicja Choma. Proszę o przybycie też panów z tych domów. O posługę kościelnego proszę Panów Stanisław Chomycz i Stefan Kaczmar.
  7. W tym tygodniu przypada w czwartek 15 rocznica ślubu Wandy i Władysława Mazurkiewicz,       a w piątek 7 rocznica śmierci śp. Mariana Kity, w niedzielę 3 rocznica śmierci śp. Antoniego Bończak

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Pana Kościelnego Adama z okazji 70 Urodzin i

Imienin – intencja od żony, dzieci i wnuków

– niedziela o 10.00: + Antoni Bończak w 3 rocznicę śmierci

– w sobotę o 17.00:

1. Wszystkim życzymy wielu łask Bożych w tych ostatnich dniach przygotowania się do świat Bożego Narodzenia. Nie zapomnijmy w tym czasie również o sprawach duchowych. Na ten czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.