1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny. Zbiórka do puszek na Caritas.
  2. W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy, we wtorek Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski, przeniesiona z 23 kwietnia ze względu na Oktawę Wielkanocy.
  3. W środę rozpoczęcie nabożeństw majowych. Majówka w dni powszednie po Mszy Świętej, w niedziele po sumie.
  4. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II na godzinę 18.00.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę, 12 maja.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę o 18.00, w czwartek o 15.00 z obrzędem sakramentu chrztu i o 17.00 dla Panów z OSP w Mchawie (majówka o 16.45), w piątek o 8.00 i 11.30, w sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek i w środę o 17.00, w piątek o 10.00, w Cisowcu –  w sobotę o 17.00.
  8. W piątek na sumie rocznica I Komunii Świętej da dzieci z klasy IV, a w niedzielę na sumie Uroczystość I Komunii Świętej dla dzieci z klasy III.
  9. Dzieci z klasy III będą miały próbę w poniedziałek o 16.30 i spowiedź w sobotę o 14.00. Dzieci z klasy IV będą miały próbę we wtorek o 15.00 i spowiedź w czwartek o 14.00.
  10. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 28  – śp. Antoniego Pelca

8 – śp. Anny Owsianik

w piątek: 21 – śp. Andrzeja Żmudy

w sobotę: 21 – śp. Bolesława Kaczmara

1. O rozebranie Bożego Grobu i posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie w poniedziałek – rodziców dzieci z klasy IV; w sobotę – rodziców dzieci z klasy III; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycza.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od siostrzenicy Władysławy Rogowskiej

z rodziną

– wtorek o 18.00: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny

– środa o 18.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od wnuczki Renaty z rodziną

– czwartek o 15.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Panów z OSP w Mchawie i ich rodzin oraz

za zmarłych strażaków

– piątek o 8.00: + Stanisława Osękowska – intencja od kuzyna Ryszarda z rodziną

o 11.30: W intencji dzieci z klasy IV

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Artur Mycio – intencja od Rodziców oraz