1. Dziś Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. Wchodzimy w misterium Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.
  2. W poniedziałek Msza Święta w Mchawie o 17.30, a w środę o 15.30.
  3. Wielki CzwartekMsza Wieczerzy Pańskiej w Mchawie o 18.00, w Roztokach Dolnych o 16.30. Po Mszy Świętej przeniesienie Pana Jezusa do „Ciemnicy” i adoracja.
  4. Wielki Piątek – dzień, w którym adorujemy Pana Jezusa w „Ciemnicy”, a po wieczornym nabożeństwie w Bożym Grobie. Adoracja od 8.00. Liturgia Męki Pańskiej w Mchawie                    o 18.00, w Roztokach Dolnych o 16.30. W Wielki Piątek obowiązuje wszystkich post ścisły, czyli nie spożywamy pokarmów mięsnych i jemy tylko trzy posiłki dziennie. W Wielki Piątek Droga Krzyżowa w Mchawie o 15.00.
  5. Wielka Sobota – dzień adoracji Pana Jezusa w Grobie. W tym dniu również do wieczornej Liturgii starajmy się powstrzymać od pokarmów mięsnych. Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny: w kościele w Mchawie o 9.00 i 12.00, przy kaplicy Boga Ojca i w Kielczawie     o 9.30, w kościele w Cisowcu i w Roztokach Dolnych o 10.00. Liturgia Wigilii Paschalnej             w Mchawie i w Roztokach Dolnych o 19.00.
  6. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – kończy obchody Triduum Paschalnego. Rezurekcja   w Mchawie i w Roztokach Dolnych o 6.00. Potem będą jeszcze dwie Msze Święte: w Mchawie      o 11.30, w Cisowcu o 11.00.
  7. Poniedziałek Wielkanocny – Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych           o 10.00.
  8. Plan adoracji Pana Jezusa w „Ciemnicy” i przy Bożym Grobie wywieszony w gablocie kościoła. Mieszkańcy Cisowca adorują w czwartek po Mszy Wieczerzy Pańskiej.
  9. Panów z OSP bardzo proszę o straż przy Bożym Grobie oraz o asystę podczas Rezurekcji.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych w kwietniu będzie w drugą niedzielę kwietnia – 8 kwietnia.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  i przygotowanie „Ciemnicy” oraz Bożego Grobu proszę: w Mchawie w środę o 16.00 – Eugenia Szeliga, Justyna Szeliga, Eugenia Podgórska, Kazimiera Gawłowska; o posprzątanie kościoła w Wielką Sobotę po zakończeniu Liturgii proszę – Alicja Gawłowska, Henryka Worona, Magdalena Stach; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak, Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmara.
  12. Rocznice ślubu:

– w niedzielę: 43 – Eugenii i Bronisława Szeliga

Rocznice śmierci:

– we wtorek: 27 – śp. Jana Galanta

– w środę: 29 – śp. Anny Żmuda

1.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.30: + Krystyna Rachwał

– środa o 15.30: + Stanisław Osękowski

– czwartek o 18.00: + ks. Tomasz Kość, + ks. Tomasz Zięba

– sobota o 19.00: + Kazimierz Gawłowski

– niedziela o 6.00: Za parafian

o 11.30: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– czwartek o 16.30: + Tekla, + Marian Kita

– sobota o 19.00: + Antoni Bończak

– niedziela o 6.00: + Maria, + Michał Pietrów

– niedziela o 11.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Cisowca

1. Wszystkim życzę owocnego przeżywania Wielkiego Tygodnia.