1. Dzisiejszą Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy         w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Dziś zbiórka ofiar do puszek na CARITAS.
  2. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski, przeniesiona z 23 kwietnia ze względu na Oktawę Wielkanocy.
  3. Za tydzień rozpoczęcie nabożeństw majowych.
  4. Za tydzień też Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii.     W środę i w piątek o 16.30 próba dla dzieci z klasy III przed             I Komunią Świętą. W sobotę spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i przeżywających w tym roku rocznicę         I Komunii o godz. 10.00. Dzieci z klasy IV będą miały rocznicę      3 maja na sumie i swoją próbę przed rocznicą w sobotę po spowiedzi ok. g. 11.00. Zmiana tajemnic różańcowych będzie 8 maja.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00;            w Cisowcu – we wtorek i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Rodziców dzieci pierwszokomunijnych; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od prawnuka Krystiana

– wtorek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od siostry Danuty z rodziną

– środa o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Łucji i Zenona Skowrońskich

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od synowej Bożeny z synami

– piątek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Marii Kondoł z córkami

– niedziela o 8.00: + Irena Kliszcz – intencja od Jolanty i Henryka Kawałek

o 11.30: W intencji dzieci Pierwszokomunijnych

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Dawida Wanat

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Heleny i Franciszka Różyckich

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Dyrekcji i Pracowników Przedsiębiorstwa Ekobudowa

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.