1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia codziennie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej). Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia.
  2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z Wielkiego Poniedziałku.
  3. Zbliża się dzień peregrynacji Obrazu NSPJ w naszej parafii (19-20 kwietnia). Dlatego w następną niedzielę bardzo bym prosił o składkę na Mszach Świętych na pokrycie kosztów peregrynacji. Plan całej uroczystości i czuwania przy obrazie NSPJ będzie w gablocie kościoła i na stronie internetowej parafii.
  4. Kandydatów do bierzmowania z VIII klasy wraz z rodzicami zapraszam w niedzielę, 14 kwietnia na Mszę Świętą o 11.30                w Mchawie. Wówczas młodzież odnowi swoje przyrzeczenia abstynenckie i otrzyma krzyże do bierzmowania.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek i piątek o 17.00; w Cisowcu – w czwartek o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – rodziców kandydatów do bierzmowania; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.

– poniedziałek o 18.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Iwony i Stanisława Owsianik

– wtorek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od koleżanek i kolegów z pracy PASPOL

– środa o 18.00: + Aniela Chomycz – intencja od syna Zbigniewa z rodziną

– czwartek o 18.00: + Aniela Chomycz – intencja od córki Krystyny

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio, + Franciszka, + Tomasz Mycio

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

o 11.30: + Zofia Zabawska w 1 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od Bronisławy i Leopolda Wójtowicz

– wtorek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od SP Baligród i Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych

– piątek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od SP Baligród i Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agaty i Mariusza Siuciak z okazji 30 rocznicy ślubu

– czwartek o 17.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Janiny Gawłowskiej z rodziną

– sobota o 18.00: Za parafian

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.