1. W poniedziałek św. Jana, apostoła i ewangelisty. Na Mszy Świętej błogosławieństwo wina.
  2. W piątek zakończenie Roku Pańskiego 2021. Nabożeństwa na zakończenie roku: w Roztokach Dolnych o 14.30, w Mchawie o 16.00, w Cisowcu o 17.30.Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. Na ten dzień udzielam dyspensy od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 2022. Msze Święte jak w niedzielę. Po sumie nabożeństwo do św. Jana Pawła II. W tym dniu za publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00, w piątek o 16.00, w sobotę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w piątek o 14.30, w sobotę o 10.00; w Cisowcu w piątek o 17.30.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie  kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Monika Ukleja, Jolanta Kawałek, Elżbieta Obrzut; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.

– poniedziałek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Bożeny Osękowskiej

– wtorek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Krystyny i Edwarda Kuzio

– środa o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Liliany i Sylwestra Chorzępa z dziećmi

– czwartek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Eugenii Bończak z rodziną

– piątek o 16.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Zofii Barniak

– sobota o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Barbary Paściak z rodziną

o 11.30: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Jan Zabawski – intencja od żony Zofii

o 11.30: + Barbara, + Władysław Skowrońscy – intencja od córki Zofii z rodziną

– piątek o 14.30: + Maria, + Michał Pietrów

– sobota o 10.00: O Boże błogosławieństwo dla Marii i Zbigniewa Kaczmar z okazji 40 rocznicy ślubu

– niedziela o 10.00: Za parafian

– piątek o 17.30: + Janina, + Józef Jarema

8. Wszystkim życzę radosnego świętowania i Bożego błogosławieństwa.