1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia. Przypominam, że codziennie za odmówienie koronki można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, to jest przyjęcie Komunii Świętej i odmówienie tej koronki przed Najświętszym Sakramentem w kościele lub kaplicy, wystawionym lub przechowywanym w tabernakulum. Chorzy mogą ten odpust zyskać poza kościołem. Dziś też rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia, dlatego składka przeznaczona jest na potrzeby Caritas.
  2. We wtorek i piątek o 15.30 próba dla dzieci z klas III i IV przed       I Komunią Świętą i rocznicą I Komunii Świętej, które to będą w niedzielę 7 maja na sumie o 11.30. Obecność wszystkich obowiązkowa.
  3. W niedzielę, 23 kwietnia zapraszam na spotkanie po sumie uczniów z klasy VIII i ich rodziców. Spotkanie dotyczy przyjęcia przez uczniów z klasy VIII  sakramentu bierzmowania, które będzie miało miejsce w Baligrodzie w dniu 22 maja o godz. 16.00. Tego sakramentu udzieli J. E. Ks. Bp Krzysztof Chudzio. Obecność wszystkich obowiązkowa.
  4. Dyrektor NSP w Mchawie ogłasza zapisy do klasy I jak również do innych klas oraz do oddziału przedszkolnego dla dzieci urodzonych w 2017 r., 2018 r., 2019 r., 2020 r.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek, środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek o 18.00, w czwartek o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Justyna Kawałek, Edyta Kawałek, Bernadeta Pelc; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyk.

– poniedziałek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Zofii Zabawskiej

– czwartek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od chrześniaka Roberta z rodziną

– piątek o 18.00: + Jerzy Presz – intencja od rodziny Anety z mężem

– niedziela o 8.00: + Wojciech

o 11.30: Za parafian

– wtorek o 17.00: + Michał Kaczmar w 1 rocznicę śmierci

– środa o 17.00: + Anna Syma – intencja od Łucji i Stanisława Chomycz

– piątek o 17.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Katarzyny i Tomasza Raczkowskich

– niedziela o 10.00: + Tekla, + Marian Kita

– wtorek o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od Bogusławy i Zygmunta Jarema

– czwartek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Marii i Jana Mycio

– sobota o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od Barbary i Zbigniewa Osieckich z rodziną

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.