1. Dziękuję za przygotowanie Grobu Pańskiego i wystrój kościoła, dziękuję Panom z OSP za czuwanie przy Grobie i asystę podczas Rezurekcji, wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Gronu, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Panom czytającym, ministrantom i dziewczętom służącym przy ołtarzu. Dziękuję również Ks. Piotrowi za pomoc w czasie Triduum Paschalnego. Dziękuję także za dary stołu.
  2. Dzisiejsza Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczyna Oktawę i Okres Wielkanocny. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze Święte w Mchawie o 8.00 i11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00.
  4. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego i składka do puszek na CARITAS. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  5. W środę i w piątek o 16.30 próba dla dzieci z klasy III przed  I Komunią Świętą.
  6. Uroczystość św. Wojciecha ze względu na Oktawę zostaje w tym roku przeniesiona na 26 kwietnia.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00 i 11.30, od wtorku do piątku o 18.00 i w sobotę o 16.30; w Roztokach Dolnych – jutro o 10.00; w Cisowcu – we wtorek i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Bernadeta Osękowska, Iwona Turkosz, Renata Wajda; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

– poniedziałek o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– wtorek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Marii i Jana Mycio

– środa o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Aleksandry i Tadeusza Owsianik

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od wnuczki Bogusi z rodziną

– piątek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od żony Heleny

– sobota o 16.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bronisława Wołoszyn z okazji 75 Urodzin – intencja od żony i dzieci z rodzinami

– niedziela o 8.00: + Irena Kliszcz – intencja od Aleksandry i Tadeusza Owsianik

o 11.30: + Wojciech

– poniedziałek o 10.00: + Władysława Galant, + Zofia, + Mieczysław Dereń

– niedziela o 10.00: + Anna Andruch

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Mieczysławy Bryndzy

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Beaty i Grzegorza Tyrpak

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Beaty i Grzegorza Tyrpak

10. Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Jezusa Chrystusa i w siłę człowieka. Zdrowia, radości i powodzenia, to są najszczersze nasze wielkanocne życzenia dla wszystkich Parafian i Gości!