1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Dziś też zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc: Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii oraz: O pokój na świecie i jedność chrześcijan.
  2. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i koniec okresu Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 15.00, w czwartek o 15.30; w Roztokach Dolnych – w przyszłą niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę od godz. 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Roztok Dolnych. W piątek od 15.30 z Kolędą udam się od Państwa Czesławy i Bronisława Bończak do Państwa Elżbiety i Józefa Pelc. W sobotę od 10.00 od Państwa Kazimiery i Ryszarda Kochan do Państwa Anny i Zdzisława Herbetko.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które złożyli Państwo: Monika i Bartłomiej Mordarscy, Elżbieta i Robert Bilanycz, Krystyna i Edward Kuzio, Bogumiła i Zbigniew Pelc, Lucyna i Tadeusz Borowy, Agata i Tomasz Prystasz, Maria i Józef Pietrów, Jan Pietrów, Aleksandra i Tadeusz Owsianik, Bernadeta i Zdzisław Pelc, Renata i Witold Mazurkiewicz, Stanisława i Jerzy Gaber, Teresa Pagacz, Marzena i Janusz Maciosz, Czesława i Józef Mamrot, Małgorzata i Czesław Gawłowscy, Bronisław Zięba, Marzena i Robert Kępczyk, Katarzyna             i Tomasz Gawłowscy.
  6. Rocznice śmierci:

w środę: 26 – śp. Józefa Wołoszyna

w czwartek: 21 – śp. Szymona Podgórskiego

13 – śp. Ryszarda Jaremy

12 – śp. Bronisławy Kochanowskiej

5 – śp. Józefy Raczkowskiej

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Lucyna Kurek, Joanna Urban, Monika Mordarska; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Chomę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 15.00: + ks. prałat Tomasz Zięba w 2 rocznicę śmierci

– wtorek o 15.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pana Piotra Podgórskiego

– środa o 15.00: W intencji uczestników pielgrzymki do Częstochowy z 6 października 2018 r.

– czwartek o 15.30: + Katarzyna Pietrów

– piątek o 15.00: + Bronisław Barański – intencja od siostry Stanisławy

– niedziela o 8.00: + Katarzyna, + Michał Wichryk, + Tekla, + Antoni Kochanowscy

o 11.30: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki