1. Dziś po sumie krótkie spotkanie Rady Parafialnej.
  2. Jutro Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego – w naszej parafii Odpust.                                                                                                                                                             Suma odpustowa o godz. 11.00, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Andrzej Kudyba,                                                                                                    wikariusz z Baligrodu obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia kapłaństwa i wieczorem Msza Święta o godz. 18.00.
  3. We wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.                                                                                                                                                                                                                                     W piątek święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży.
  4. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież  i wychowawców.
  5. W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła.
  6. Bardzo dziękuję za pomoc w uporządkowaniu wokół kościoła i plebanii Państwu: Iwona Owsianik, Helena Osękowska,                                                     Stanisław Owsianik, Piotr Owsianik, Wiesław Obrzut, Krzysztof Wołoszyn, Grzegorz Stemberski. Bóg zapłać !
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 11.00 i 18.00, od wtorku do piątku o 18.00.                                                                                                          W Roztokach Dolnych –  we wtorek o 17.00. W Cisowcu w sobotę o godz. 18.00.                                                                                                                                                                W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele parafialnym.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła.                                                                                                                                                                                                                                                                  O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Robert Gawłowski, Waldemar Stach i Józef Mamrot.                                                             W Roztokach Dolnych: Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz.
  9. W tym tygodniu przypada:
– w środę: 26 rocznica ślubu Heleny i Ryszarda Osękowskich
                                         + Piotr, + Julia, + Jan Miśko
                             o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz w 24 rocznicę śmierci
             Roztoki Dolne o 10.00: + Zofia Kaczmar
  1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.