1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów i wspieramy materialnie nasze diecezjalne radio Fara.              Przy okazji też zastanówmy się, jak często korzystamy z katolickich mediów i programów katolickich.

2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista; w środę – św. Ojciec Pio;                                                           w piątek – bł. Władysław z Gieleniowa

3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00 i w sobotę o 15.30 z obrzędem sakramentu małżeństwa.                 W Roztokach Dolnych – w przyszłą niedzielę o 10.00. W Cisowcu w sobotę o godz. 18.00.                               W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele parafialnym.

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Zdzisław Herbetko, Bronisław Barański, Czesław Gawłowski, Radosław Gawłowski.                                                                                                                           W Roztokach Dolnych: Joanna Galant, Alicja Raczkowska, Danuta Pelc, Stanisława Sawka.

5. W tym tygodniu przypada:

– w czwartek: 21 rocznica ślubu Bogumiły i Grzegorza Kozubek

– w piątek: 22 rocznica ślubu Renaty i Witolda Mazurkiewicz

22 rocznica ślubu Elżbiety i Krzysztofa Lubińskich

11 rocznica ślubu Aliny i Kazimierza Raczkowskich

5 rocznica ślubu Justyny i Tomasza Kawałek

5 rocznica ślubu Małgorzaty Zawilińskiej i Pawła Cycoń

– w niedzielę: 12 rocznica ślubu Beaty i Grzegorza Tyrpak

oraz:

– we wtorek: 17 rocznica śmierci śp. Tomasza Pelc

– w środę: 14 rocznica śmierci śp. Katarzyny Zaremba

– w czwartek: 8 rocznica śmierci śp. Haliny Antolak

– w sobotę: 27 rocznica śmierci śp. Anny Herbetko

– poniedziałek o 18.00: + Anna Osękowska – intencja od wnuczki Eli z rodziną

– wtorek o 18.00: + Franciszka Mycio – intencja od córki Mari z rodziną

– środa o 18.00:  + Franciszka Mycio – intencja od Róży MB Częstochowskiej

– czwartek o 18.00: + Franciszka Mycio – intencja od Róży MB Częstochowskiej

– piątek o 18.00:  + Franciszka Mycio – intencja od rodziny Soczówka  z Niebieszczan

– sobota o 15.30: W intencji nowożeńców: Iwony i Wojciecha

– sobota o 18.00 w Cisowcu: Za parafian

– niedziela o 8.00: + Anna, + Władysław Skowrońscy

+ Maria, + Antoni Ryznar

o 11.30: + Zofia, + Józef Gawłowscy – intencja od córki Bernadety i syna Henryka

Roztoki Dolne o 10.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.