1.  W poniedziałek Dzień Patrona naszej szkoły bł. Edmunda Bojanowskiego z racji jego 201 rocznicy urodzin, która minęła w ostatnią sobotę. Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w kościele parafialnym o godz. 9.00 z udziałem uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, a także z udziałem Sióstr Służebniczek Starowiejskich. Zachęcam wszystkich, którzy w tym czasie są wolni do udziału we wspólnej modlitwie. W tym dniu wieczornej Mszy Świętej nie będzie, a wypominki będą czytane przed Mszą o 8.45.
  2.  W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Elżbietę Węgierską; w środę – bł. Karolinę Kózkównę; w czwartek – bł. Salomeę; w piątek – św. Rafała Kalinowskiego; w sobotę – wspomnienie Ofiarowania NMP.
  3.  Przyszła niedziela – to ostatnia niedziela roku liturgicznego. W tym dniu przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  4.  Msze Święte w tym tygodniu będą: w Mchawie – w poniedziałek o 9.00, we wtorek, w środę i w piątek o 16.00; w czwartek Mszy Świętej nie będzie. W Roztokach Dolnych – we wtorek o 15.00 i w niedzielę o 10.00. W Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  5.  Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Danuta Zięba, Stanisław Lassak, Anna i Bronisław Barańscy, Agnieszka Hyleńska, Halina i Tadeusz Miller.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Bożena Osękowska, Janusz Ukleja i Wiesław Obrzut. W Roztokach Dolnych: Dorota Żmuda.
  7.  W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 14 rocznica ślubu Julianny i Zbigniewa Strzyż
    – w czwartek: 60 rocznica ślubu Katarzyny i Władysława Podgórskich
    oraz:
    – we wtorek: 9 rocznica śmierci śp. Kamilka Mazurkiewicza
    – w środę: 7 rocznica śmierci śp. Józefa Jaremy
    – w piątek: 28 rocznica śmierci śp. Franciszka Skowrońskiego
    – w niedzielę: 26 rocznica śmierci śp. Władysława Skowrońskiego
    25 rocznica śmierci śp. Anastazji Raczkowskiej
  8.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 9.00: W intencji uczniów, nauczycieli, pracowników naszej szkoły, w intencji Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” oraz w intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
    – wtorek o 16.00: + Kamilek Mazurkiewicz w 9 rocznicę śmierci
    Roztoki D. o 15.00: Za zmarłych
    – środa o 16.00: + Tomasz, + Anna Mazurkiewicz
    + Bronisława Osękowska
    – piątek o 16.00: + Stanisław Zięba w 11 rocznicę śmierci
    Cisowiec o 16.00: Za zmarłych
    – niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo i o zdrowie dla Marii Owsianik z okazji 80 Urodzin
    o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny
    i Władysława Podgórskich z okazji 60 Rocznicy Ślubu
    Roztoki Dolne o 10.00: + Bolesław, + Michał, + Maria Kaczmar
  9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.