1.  Dzisiaj w trzecią niedziele Adwentu otwarcie Bramy Miłosierdzia w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu i w kościołach wyznaczonych przez Księdza Arcybiskupa.
  2. Z racji przeżywanego Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, w każdym kościele parafialnym będzie się świecić w jedną niedzielę miesiąca odpowiednia świeca. W naszym kościele parafialnym ta świeca będzie się świecić w każdą trzecią niedziele miesiąca. Jutro w Lesku podczas Mszy Świętej wieczornej delegacja z naszej parafii wraz z księdzem proboszczem odbierze tę świecę od Księdza Dziekana.
  3. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji Rodzin.
  4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii – w sobotę, 19 grudnia: w Mchawie od 10.00 do 12.00, w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu będą trochę w innym porządku ze względu na spowiedzi w naszym dekanacie: w Mchawie – we wtorek i środę o 16.00, w czwartek i piątek o 8.30, w sobotę o 9.30. W Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 16.00 i w niedzielę o 10.00. W Cisowcu – dopiero w Wigilię, jako Pasterka o 21.00.
  6.  Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Maria i Józef Pietrów, Zofia i Tomasz Herbetko, Barbara i Bogumił Herbetko, Maria i Jan Mycio, Alicja Gawłowska, Czesława i Józef Mamrot.
  7.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Zdzisław Pelc, Zenon Skowroński i Tomasz Prystasz. W Roztokach Dolnych: Zofia Syma i Alicja Choma.
  8.  W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 2 rocznica śmierci śp. Stanisława Sydoryk
    – w piątek: 6 rocznica śmierci śp. Władysława Skowrońskiego
  9.  Intencje mszalne:
    – Roztoki D. o 16.00: Za parafian
    – wtorek o 16.00:
    – środa o 16.00: + Rozalia Osejko
    – czwartek o 8.30: + Kamilek Mazurkiewicz
    – piątek o 8.30:
    – sobota o 9.30:
    – niedziela o 8.00: + Barbara, + Władysław Skowrońscy
    o 11.30: + Aniela Wozderewicz
    Roztoki Dolne o 10.00: W intencji Macieja Dereń z okazji 18 Urodzin
  10.  Solenizantom i jubilatom tego tygodnia przekazujemy nasze
    serdeczności i życzenia, a wszystkim owocnej spowiedzi adwentowej.