1. W dzisiejszą Uroczystość Narodzenia Pańskiego można uzyskać odpust zupełny za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez radio i telewizję błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”.

2. Jutro Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo owsa.

3.  Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy pomagali przy dekoracji kościoła na święta. Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy dziękuję za ofiarę na zakup elementów dekoracyjnych. Róży św. Floriana dziękuję za ufundowanie nowej lampy na krzyżu misyjnym, oświetlającą kościół, za lampę oświetlającą parking, za sterownik do ogrzewania kościoła oraz za zegar sterujący krzyżem od strony cmentarza. Panu Krzysztofowi Wołoszyn dziękuję za zainstalowanie tych rzeczy. Bóg zapłać !

4. Całej wspólnocie parafialnej i tym, którzy razem z nami przeżywają te radosne święta, składamy najlepsze życzenia pięknych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego.