1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje modlitewne dla róż na ten miesiąc są następujące:  Aby wzrastały możliwości kształcenia się i pracy dla wszystkich młodych ludzi oraz:Za dzieci i młodzież,  aby w szkołach zdobywała wiedzę i karność.
  2. We wtorek przypada Święto Narodzenia NMP. W tym dniu poświęcenie ziarna do siewu. W naszym dekanacie w dwóch parafiach przypada odpust: w Bezmiechowej o godz. 11.00, w Średniej Wsi o godz. 12.00.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W Roztokach Dolnych – we wtorek i w środę o 17.00.         W Cisowcu w sobotę o godz. 18.00. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele parafialnym.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Wojciech Gawłowski, Alicja Gawłowska  i Grzegorz Worona. W Roztokach Dolnych: Dorota Dereń i Anna Kwiatanowska.
  5. Zbliża się nasz główny odpust parafialny – w następny poniedziałek. Bardzo proszę o pomoc w uporządkowaniu terenu wokół kościoła i plebanii.
  6. Panom: Bronisław Barański, Jan Mycio, Artur Mycio, Bogusław Urban i Mateusz Urban dziękuję za pomoc w usunięciu awarii na plebanii.
  7. W tym tygodniu przypada:
– w poniedziałek: 57 rocznica ślubu Marii i Władysława Owsianik
– we wtorek: 36 rocznica ślubu Ewy i Ryszarda Mołczan