W dniu 13 lutego odeszła do domu Ojca nasza parafianka Śp. Józefa Skowrońska w 88 roku życia. Modlitwa różańcowa za zmarłą będzie w poniedziałek (14 lutego) o 17.30 w kaplicy przedpogrzebowej w Mchawie oraz we wtorek ( 15 lutego) o 12.00 w kościele parafialnym. Obrzędy pogrzebu rozpoczną się we wtorek, 15 lutego o godzinie 13.00. Dzieciom i najbliższej rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojej służebnicy Józefie, którą na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij ją do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie…