Do domu Ojca odszedł nasz parafianin z Mchawy śp. Antoni Osękowski w 90 roku życia. Modlitwa różańcowa za zmarłego będzie w poniedziałek i wtorek (7 i 8 sierpnia) o g. 18.00 w kaplicy przedpogrzebowej w Mchawie oraz w środę, 9 sierpnia w kościele parafialnym o g. 12.00. Obrzędy pogrzebowe rozpoczną się w środę w kościele parafialnym o g. 13.00.

Żonie i najbliższej rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Antoniemu, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij go do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju    i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie…