W dniu 13 lutego nad ranem odszedł do domu Ojca nasz parafianin z Roztok Dolnych Zbigniew Kaczmar w 68 roku życia. Modlitwa różańcowa w kaplicy przedpogrzebowej w Roztokach Dolnych we wtorek o 17.00, w środę w kościele o 17.00 i w czwartek w kościele o 12.00. Pogrzeb w czwartek o 13.00.

Żonie, Dzieciom, Wnukom oraz bliskim składamy wyrazy współczucia i zapewniamy pamięć modlitewną.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Zbigniewowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij go do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju    i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie…