1. Ze względu na trwającą Oktawę Wielkanocy – w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Od piatku do niedzieli w Sanoku będzie miało miejsce XXX Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej.
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej będziemy odmawiać koronkę do Bożego miłosierdzia.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w środę, czwartek     i piątek o 18.00 oraz w sobotę o 16.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Krystyna Wilczyńska, Martyna Bujnowicz, Małgorzata Urban; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.

– środa o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od wnuka Mateusza z rodziną

– czwartek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– piątek o 18.00: + Jerzy Presz – intencja od rodziny Małych z Jabłonek

– sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego Chrzest

– niedziela o 8.00: + Zofia Stemberska – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich

o 11.30: + Jerzy Presz – intencja od Artura z rodziną

– środa o 17.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od męża Krzysztofa z dziećmi

– piątek o 17.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Iwony i Wiesława Bończak

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Alicji i Grzegorza Choma

– wtorek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Janiny Masłyk

– czwartek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

– sobota o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od Marka Wronowskiego

7. Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.