1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.
  2. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Mchawy: w poniedziałek – od Państwa Iwony i Stanisława Owsianik do Państwa Elżbiety i Jana Gawłowskich, we wtorek – od Państwa Katarzyny i Tomasza Gawłowskich do Państwa Aliny i Jerzego Pastuszak, w środę – od Państwa Grażyny i Stanisława Lassak do Państwa Moniki i Romana Janas, w czwartek – od Państwa Justyny i Tomasza Kawałek do Państwa Liliany i Sylwestra Chorzępa. Początek kolędy o 15.00. A także mieszkańców Cisowca: w piątek – od Pani Haliny Kowalskiej do Państwa Krystyny i Leona Pałka, (w sobotę – od Państwa Marty i Kazimierza Strzyż do Państwa Wioletty i Mateusza Strzemeckich. Początek kolędy o 10.00) ?!
  3. Za tydzień w niedzielę, 14 stycznia, przyjedzie Pani brać miary strojów pierwszokomunijnych. Spotkanie na plebanii o 10.00.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 14.30 oraz w piątek o 9.30; w Cisowcu w sobotę o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– poniedziałek o 14.30: + Stanisława Osękowska w 5 rocznicę śmierci

– wtorek o 14.30: + Antoni Kochan

– środa o 14.30: + Antoni Osękowski – intencja od Anny Szeliga

– czwartek o 14.30: + Zofia Stemberska w 1 rocznicę śmierci

– piątek o 9.30: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od rodziny Gądek

o 11.30: Za parafian

– niedziela o 10.00: + Anna, + Aleksander, + Stanisław Jurcaba

– sobota o 16.00: + Michał Skrok – intencja od Edyty i Adama Masłyk

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.