1. Dziś w Święto Przemienienia Pańskiego adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Dominika; w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy; w czwartek święto św. Wawrzyńca; w piątek wspomnienie św. Klary.
  3. Od 11 do 15 sierpnia będzie trwał Wielki Odpust Wniebowzięcia NMP w Kalwarii Pacławskiej.
  4. Jutro bardzo proszę na g. 15.00 o przybycie jak najwięcej osób do kościoła parafialnego, aby przygotować kościół do malowania wewnątrz. Od wtorku rozpoczną się te prace. Proszę też o modlitwę na czas przebiegu tych prac. Na czas malowania kościoła Msze Święte w tygodniu będą w kaplicy Boga Ojca, a w niedziele przed kościołem od strony wejścia do zakrystii.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Jan Syma          z Roztok Dolnych i Lucia Cupkova ze Słowacji – zapowiedź II.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w kaplicy Boga Ojca – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych  –           w poniedziałek, środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek   i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa i chrztu świętego. Mieszkańców Cisowca zapraszam na Mszę Świętą niedzielną do Mchawy lub do Roztok Dolnych.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Peczinka.

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 18.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Elżbiety i Ryszarda Marczyk

– wtorek o 18.00: + Jan Kaczmar – intencja od córki z mężem

– środa o 18.00: + Zofia, + Piotr Stemberscy – intencja od kolegów Grzegorza z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

– czwartek o 18.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Iwony i Wiesława Bończak

– piątek o 18.00: + Jan Janusz – intencja od Barbary i Zbigniewa Osieckich

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Dymitr Drabik

– środa o 17.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Kolegów i Koleżanek Zbigniewa z SUMIRIKO POLAND

– piątek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Alicji i Grzegorza Choma

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Stanisławy i Dariusza Sawka

– wtorek o 17.00: + Wiktor Martyka – intencja od przyjaciół

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od Barbary i Zbigniewa Osieckich

– sobota o 14.00: O Boże błogosławieństwo dla zawierających związek małżeński Joanny i Łukasza oraz dla dziecka przyjmującego sakrament chrztu świętego Emmy

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.