1. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to również Światowy Dzień Pokoju. Podczas zgromadzenia liturgicznego w kościele można odmówić hymn: „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Za publiczne odmówienie tego hymnu zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W sobotę, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kredy i kadzidła. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Po sumie będzie nabożeństwo do św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Święto Chrztu Pańskiego. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W przyszłą niedzielę przypada też 1 rocznica śmierci naszego rodaka – ks. prałata Tomasza Zięby. Suma będzie odprawiona o spokój jego duszy.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00 i 11.30, w piątek o 17.00, w sobotę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 10.00, w piątek o 16.00, w sobotę o 10.00; Mieszkańców Cisowca w Nowy Rok, w sobotę i niedzielę zapraszam na Msze Święte do kościoła parafialnego.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Janina Gawłowska, Bożena Indyk i Grażyna Lassak; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Anna Rędziniak, Franciszka Fedorowiat, Joanna i Grzegorz Podgórscy, Helena i Tadeusz Miller, Aniela i Antoni Osękowscy, Maria i Jan Mycio, Krystyna i Piotr Wilczyńscy, Władysław Kochanowski, Teresa Pagacz, Renata i Leszek Przybyłowscy.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

– w poniedziałek: 41 – Michaliny i Leszka Korab

oraz rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 10 – śp. Marii Komada

– w sobotę: 25 – śp. Adolfy Janusz

– w niedzielę: 1 – śp. Ks. Tomasza Zięby

– poniedziałek o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Zofia, + Tomasz Zabawscy

– piątek o 17.00: + Jan Hyleński – intencja od syna Grzegorza

– sobota o 8.00: + Katarzyna, + Paweł Barańscy, + Wilhelm Hyleński

o 11.30: + Bronisława Kochanowska

– niedziela o 8.00: + Wanda, + Czesław Jaworscy

o 11.30: + Ks. Prałat Tomasz Zięba w 1 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 10.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od Wójta, pracowników Urzędu Gminy

i GOPS w Baligrodzie

– piątek o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od Wójta, pracowników Urzędu Gminy i GOPS

w Baligrodzie

– niedziela o 10.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od sióstr z Róży MBNP

1. Gościom i wszystkim parafianom życzymy szczęśliwego Nowego 2018 Roku. Niech Pan was błogosławi i strzeże.
  1. W tym tygodniu odeszła do domu Ojca w Niebie śp. Katarzyna Pietrów. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…