1. Jutro patronują nam Święci Młodziankowie, niewinne dzieci z Betlejem zamordowane z rozkazu Heroda obawiającego się o swoją władzę i przywileje; dzień ten jest dniem modlitw w intencji niemowląt i dzieci nienarodzonych.
  2. W czwartek, 31 grudnia, zakończenie Roku Pańskiego 2015. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku będzie: w Roztokach Dolnych o 14.00, w Mchawie o 15.30, w Cisowcu o 17.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
  3. W piątek przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. W tym dniu Msze Święte jak w niedziele. Za wspólne odśpiewanie lub odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” zyskuje się odpust zupełny.
  4. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Roztok Dolnych. We wtorek od godz. 9.30 od Państwa Dereń do Państwa Danuty i Zbigniewa Pelc. W środę od 9.30 od Państwa Syma do Państwa Bończak.
  5. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: we wtorek i środę o 8.30, w czwartek o 15.30, w piątek o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych: w czwartek o 14.00, w piątek i niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w czwartek o 17.00 i w sobotę o 16.00.
  7. Dziękuję za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Franciszka Fedorowiat oraz Maria i Władysław Owsianik.
  8. Dziękuję również za posprzątanie kościoła i dekorację. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Adam Zawiliński, Ryszard Mołczan i Irena Kliszcz; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.
  9. W tym tygodniu przypada:- w poniedziałek: 47 rocznica ślubu Heleny i Antoniego Kochan
    24 rocznica ślubu Małgorzaty i Grzegorza Urban
    – we wtorek: 25 rocznica ślubu Anny i Zdzisława Herbetko
    – w piątek: 39 rocznica ślubu Michaliny i Leszka Korab
    oraz:
    – w środę: 17 rocznica śmierci śp. Tekli Prach
    4 rocznica śmierci śp. Janiny Jarema
    – w czwartek: 25 rocznica śmierci śp. Stanisławy Skowrońskiej
    – w piątek: 8 rocznica śmierci śp. Marii Komada
  10. Intencje mszalne:- wtorek o 8.30: O Boże błogosławieństwo dla Anny i Zdzisława

Herbetko z okazji 25-lecia małżeństwa
    – środa o 8.30: + Zofia, + Józef Długosz
    – czwartek o 15.30: + Wanda, + Władysław Koza
    Roztoki D. o 14.00: W intencji Marii i Zbigniewa Kaczmar z okazji 34 rocznicy ślubu
    Cisowiec o 17.00: + Janina, + Józef, + Ryszard Jarema
    – piątek o 8.00: Za uczestników pielgrzymki do Piekar Śląskich i Wambierzyc
    o 11.30: + Tekla, + Jan Prach, + Władysław Chomycz
    Roztoki D. o 10.00: + Tekla, + Marian Kita
    – Cisowiec w sobotę o 16.00: Za parafian
    – niedziela o 8.00: Za parafian
    o 11.30: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy
    Roztoki D. o 10.00: + Ryszard Baraniewicz

11. Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknego i błogosławionego czasu Narodzenia Pańskiego. Nie zapominamy o tych naszych braciach i siostrach, którzy obchodzą swoje osobiste uroczystości. Zapewniamy o naszej pamięci, życzliwości i modlitwie.