1. Dzisiejszą Uroczystością Chrystusa Króla kończymy rok liturgiczny. Po każdej Mszy Świętej odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu zyskujemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Za tydzień I Niedziela Adwentu i nowy rok liturgiczny.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii – patronki organistów, scholi i muzyki sakralnej, w czwartek wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  4. Od poniedziałku do środy będę na rekolekcjach kapłańskich         w Myczkowcach i będę przyjeżdżał tylko na Msze Święte.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu w czwartek o 16.00 i w sobotę o 17.00 z nowenną do św. Jana z Dukli.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Baryła, Kamila Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.
  7. Do kościoła parafialnego została doprowadzona woda z plebanii. Sprzątający kościół nie muszą już wozić ze sobą wody z domu.

– poniedziałek o 17.00: + Anna Osękowska, + Małgorzata Worona

– wtorek o 17.00: Dziękczynna z prośbą w pewnej intencji wiadomej Bogu

– środa o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od wnuka Artura z Izą

– czwartek o 17.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy

– piątek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Eugenii i Bronisława Szeliga

– niedziela o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Zofii i Tomasza Herbetko z rodziną

o 11.30: + Edward Karpiński – intencja od Róży św. Floriana

– piątek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

– niedziela o 10.00: + Józefa, + Jan Raczkowscy

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny  – intencja od Pawła, Pauliny i Szymona Potoczny

– sobota o 17.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.