1. Dziś przeżywamy dzień imienin Czarnej Madonny z Jasnej Góry.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Moniki, we wtorek św. Augustyna, w środę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w sobotę wspomnienie bł. Bronisławy.
  3. W sobotę zapraszam na kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego na godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Ze względu na to, że 21 października ogłoszono wybory samorządowe, nasza wycieczka na Ukrainę „Szlakiem Sienkiewicza” została przeniesiona na 28 – 30 czerwca przyszłego roku. Osoby, które wpłaciły zaliczkę mogą ją odebrać od proboszcza. Równocześnie ogłaszam jednodniową pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę, 6 października. Koszt tej pielgrzymki od osoby to 100 zł.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  7. Rocznice śmierci:      w poniedziałek: 21 – śp. Anny Chomycz

we wtorek: 19 – śp. Antoniego Marczyka

w środę: 1 – śp. Janiny Mendak

w czwartek: 9 – śp. Ryszarda Presz

7 – śp. Józefa Herbetko

1 – śp. Władysława Siekańca

w sobotę: 12 – śp. Jana Mamrota

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Zofia Herbetko, Barbara Herbetko, Alina Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec

– wtorek o 18.00: + Kazimierz Gawłowski, + Zdzisław Stach

– środa o 18.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– czwartek o 18.00: + Józef Herbetko w 7 rocznicę śmierci

– piątek o 18.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Edwarda Kuzio w 30 rocznicę ślubu

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Piotra Wilczyńskich w 30 rocznicę ślubu

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– wtorek o 17.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– czwartek o 17.00: +Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– piątek o 17.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– niedziela o 10: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– sobota o 17.00:  + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w tygodniu, a wypoczywającym na wakacjach i urlopach miłego wypoczynku.