1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej.
  2. Jutro wspomnienie św. Antoniego z Padwy i błogosławieństwo lilii, we wtorek wspomnienie bł. Michała Kozala, w piątek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  3. W środę, 15 czerwca o godz. 16.00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i próba, a na Mszy Świętej o 17.30 kandydaci otrzymają swoje krzyże do bierzmowania. Obecność wszystkich obowiązkowa.
  4. W czwartek Boże Ciało. W tym dniu za pobożny udział w procesji eucharystycznej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uroczysta Msza Święta w Roztokach Dolnych koło Państwa Joanny i Józefa Galant o 8.30 i następnie procesja do czterech ołtarzy w kierunku kościoła w Roztokach Dolnych. Będzie jeszcze jedna Msza Święta w kościele parafialnym w Mchawie o 11.30. Bardzo proszę o wzięcie udziału w procesji Panów z OSP, których popołudniu o 16.00 zapraszam na grilla koło świetlicy w Mchawie.
  5. W sobotę, 18 czerwca o g. 12.00 młodzież z klasy VIII przyjmie sakrament bierzmowania z rąk J. E. Księdza Arcybiskupa Seniora Józefa Michalika. Zapraszam wszystkich na tę uroczystość.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek 18.00, w środę o 17.30, w czwartek o 11.30, w piątek o 18.00, w sobotę o 12.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek   o 19.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 8.30 i w piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w piątek proszę: w Mchawie – Rodziców kandydatów do bierzmowania; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.

– poniedziałek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od rodziny Herbetko

– środa o 17.30: + Antoni Kochan – intencja od siostry Broni z rodziną

– czwartek o 11.30: + Jadwiga Zaremba – intencja od syna Leszka z rodziną

– piątek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– sobota o 12.00: W intencji bierzmowanych i za parafian

– niedziela o 8.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od brata Józefa Skowrońskiego z rodziną

o 11.30: + Katarzyna Pelc – intencja od siostry Marii i Wiesława

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Haliny  z rodziną

– czwartek o 8.30: Za parafian

– piątek o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od wnuczki Elżbiety

– niedziela o 10.00: + Irena

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Barbary Pałuckiej  z synem

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Anety i Krzysztofa Janusz

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.