1. Dziś w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy się okres komunii wielkanocnej.
  2. W tym tygodniu Uroczystość Bożego Ciała. Msza Święta koło Pani Agnieszki Hyleńskiej o 8.30. Potem procesja do czterech ołtarzy i zakończenie w kościele. W kościele parafialnym na zakończenie procesji będzie jeszcze Msza Święta około g. 10.45 dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Mszy rano. Na procesję Bożego Ciała zapraszam wszystkich parafian z całej parafii. Proszę o przybycie dzieci pierwszokomunijnych w strojach i bardzo proszę o pomoc Panów z OSP.
  3. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od 8.30.
  5. W sobotę nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II o 18.00.
  6. W poniedziałek na godz. 16.00 zapraszam Panów z Rady Duszpasterskiej na spotkanie z wykonawcą naszych prac przy kościele parafialnym.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Także w przyszłą niedzielę na sumie będzie śpiewać schola z naszej szkoły. Będzie to też rozpoczęcie działalności Szkolnego Koła Caritas.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę o 18.00, w czwartek o 8.30 i 10.45, w piątek i sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 17.00;               w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  9. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Lucyna Kurek, Joanna Urban i Bożena Osękowska. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Marcin Szeliga, Andrzej Kliszcz, Zbigniew Podgórski, Krzysztof Smyk, Józef Pawłowski, Edward Bober, Ryszard Mołczan, Jan Mycio, Adam Zawiliński, Lucjan Mazurkiewicz, Antoni Zięba, Bogdan Drzazga, Bronisław Zięba, Robert Owsianik, Tadeusz Owsianik, Witold Mazurkiewicz;                w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar  i Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galanta.
  10.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Jadwiga Zaremba

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Doroty i Edwarda Jurek

– środa o 18.00:

– czwartek o 8.30: Za parafian

o 10.45: + Maria, + Józef, + Wilhelm, + Czesław Olszaniccy

– piątek o 18.00: + Zofia, + Stanisław Dybaś

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Józefa Skowrońskich z okazji

50   rocznicy ślubu

o 11.30: W intencji Szkolnego Koła Caritas