1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Uroczysta Msza Święta rozpoczynająca procesję eucharystyczną do czterech ołtarzy w Cisowcu u Państwa Krystyny i Marka Kowalskich o 8.30. W tym dniu będzie jeszcze jedna Msza Św. w Mchawie o 11.30. Kolejne ołtarze koło P. Haliny Kowalskiej, P. Aleksandra Stemberskiego, P. Angeliki i Marka Hyleńskich i ostatni ołtarz koło kaplicy Boga Ojca. Tam zakończenie procesji. Panów z OSP proszę o asystę podczas procesji i dbanie o bezpieczeństwa zwłaszcza na odcinku od            2 ołtarza do kaplicy. Proszę też dzieci pierwszokomunijne w strojach i wszystkie dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami. Aby nie blokować drogi – o g. 8.00 będzie autobus na przystanku w Mchawie, który następnie pojedzie do Roztok Dolnych po uczestników procesji i przywiezie ich do Cisowca. Po procesji autobus sprzed kaplicy Boga Ojca odwiezie uczestników procesji do Roztok Dolnych i do Cisowca. Niech każdy korzystający z autobusu złoży w autobusie symboliczną opłatę 5 złotych.
  2. W Oktawie Bożego Ciała  procesje eucharystyczne po Mszy Świętej wieczornej a w niedzielę po sumie.
  3. W piątek jest dyspensa od wstrzemięźliwości spożywania pokarmów mięsnych.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i we wtorek o 18.00, w środę o 17.00, w czwartek o 11.30 i w piątek  o 18.00; w kaplicy Boga Ojca w poniedziałek o 19.00 i środę o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek o 17.00, w czwartek o 8.30 i w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Drzazga, Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

– poniedziałek o 18.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Krystyny i Agaty Sobolak

– wtorek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od wnuka Mariusza z rodziną

– środa o 17.00: + Zofia Stemberska – intencja od Róży MB Bolesnej

– czwartek o 11.30: + Jadwiga, + Henryk, + Maria, + Jan

– piątek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Józefy i Bronisława Wołoszyn

– niedziela o 8.00: Dziękczynna w 31 rocznicę święceń kapłańskich

o 11.30: + Dariusz, + Eugeniusz, + Julian Gawłowscy

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Zofia Stemberska – intencja od Róży św. Józefa z Leska

– środa o 18.00: + Maria Bończak – intencja od Marii i Zbigniewa Kaczmar

– piątek o 17.00: + Anna Syma – intencja od Anny i Zbigniewa Bończak

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Krystyny i Władysława Raczkowskich

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od syna Krzysztofa z żoną

– czwartek o 8.30: Za parafian

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od syna Marka z rodziną

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.